Jak jsme již psali v některých z předchozích článků, rozšířená realita má předpoklady pro široký záběr svého využití. Dnes vám přinášíme tip na vynikající aplikaci, kterou ocení milovníci tetování. Jestliže se teprve rozhodujete pro své první tetování, určitě věnujte svou pozornost aplikaci INKHUNTER. My vám prozdradíme více informací.

Už nehledejte motivy tetování

Díky této vynikající aplikaci si můžete ihned prohloudnout vybraný motiv na tétování na vaší ruce a to v reálu. Už nemusíte vybírat motiv pro vaše tetování jen a pouze podle obrázků, ale použitím aplikace INKHUNTER získáte možnost ihned si promítnout vybraný vzhled tetování na jakékoliv místo na vašem těle. Nikdy dříve to nebylo jednodušší.

Právě díky rozšířené realitě můžete zkoušet desítky motivů podle svého výběru kdekoliv na svém tělě.

Rozšířená realita a tetování

Jak na to?

První je nutné si nainstalovat do vašeho mobilního telefonu aplikaci INKHUNTER (buď z Apple Store nebo Google Play). Po spuštění aplikace si vyberete motiv o který máte zájem nebo si  můžete nahrát svůj vlastní motiv tetování. Jestliže máte předlohu vybranou, stačí už pouze označit na svém těle pomocí 3 čar místo, kam se má rozšířená realita v podobě motivu promítnout.

Video vám úkaže, jak aplikace INKHUNTER funguje.

Během pár sekund tak získáte reálný obrázek vybraného motivu na vašem těle. Velkou výhodou je možnost prohlížení motivu z různých stran a úhlů pohledu.

Nejen milovníkům tetování aplikaci INKHUNTER můžeme doporučit. Začátečník pak získá reálnou představu o budoucím tetování. Za nás si tato aplikace najde široké publikum s řad lidí tohoto umění.

Rekapitulace
Datum:
Název:
Vyzkoušejte aplikaci pro snadné zobrazený motivu tetování na vašem těle.
Hodnocení autora:
5