Společnost Niantic představila skvělou aplikaci jménem Field Trip, která usnadňuje cestování a objevování nových míst po celém světě. Field Trip vám ukáže skryté a unikátní věci ve vašem okolí. A to není všechno. Pojdmě se společně podívat na výhody této aplikace.

Představte si třeba dovolenou v Chorvatsku? Proč jsme zvolili právě Chorvatsku? Především proto, že každý rok tento přímořský stát navštíví stovky tisíc čechů.

Mnoho čechů vyráží na Makarskou riviéru, kde se nacházejí ty nejžadanější letoviska. Nebaví vás ležet celé dny na pláži a proto rádi vyrazíte na průzkum do okolních letovisek, ale nevíte, kde všude jsou zajímavá místa. A právě o toto se stará aplikace Field Trip. Stačí mít tuto aplikaci jen instalovanou ve vašem mobilním telefonu.

Pokud se uživatel přiblíží k některému se zajímavých míst, aplikace sama upozorní, že v okolí se nachází objekt, který stojí za pozornost. Navíc pokud bude mít uživatel připojená sluchátka, může si nechat přečíst informace o tomto objektu.

Nyní se v aplikaci Field Trip nachází již několik oblastí zájmu, mezi které patří:

  • Architektura
  • Historická místa a události
  • Přírodní památky a zajímavosti
  • Životní styl
  • Nabídky a slevy
  • Jídlo a zábava
  • Kina a zábavní centra
  • Ostatní zajímavá místa

Sami si můžete vybírat kategorie ze kterých chcete dostávat upozornění.

Prožijte plno hodnotných zážitků se svými blízkými. Aplikace Field Trip vám s tím pomůže. Více v samotném videu.

Nebudete v tom sami

Navíc sami uživatelé mohou vkládat své návrh – objekty do aplikace a tipy na výlety. Sami tak můžete pomoci ostatním objevovat nové místa z vašeho okolí.

Máte rádi některou z restaurací ve vašem okolí a chcete ji doporučit svým přátelům? Není nic snadnějšího, než se o tom podělit v aplikaci Field Trip.

Samozřejmostí je možnost navštívená místa sdílet prostřednictvím emailu nebo sociálních sítí (Facebook, Twitter, Google+).

Během výletu navštívíte skvělou pizzerii, kde vám moc hutnalo. Během pár dní však zapomente, kde přesně se tato restaurace nacházela. Není nic snadnějšího, než si zapnout aplikaci Field Trip a v její historii vyhledat potřebné informace.

Vyzkoušejte tuto aplikace, která se již nyní počítá do rozšířené reality. Díky vaší aktuální poloze vám pomáhá se pohybovat v neznámích místech.

Rekapitulace
Datum:
Název:
Výborná aplikace pro milovníky cestování. Field Trip vám pomůže objevit nová místa.
Hodnocení autora:
5